Güldeniz Odabaş Franchising
Güldeniz Odabaş Franchising

FRANCHISE ÖN BAŞVURU

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Güldeniz Odabaş Franchising Güldeniz Odabaş Franchising

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

Estetiysen Güldeniz Odabaş, önderlik ettiği işletmesinde 12 yıllık sektör deneyimi, patentli ve doğal kendi ürünleri ile cilt ve vücut bakımı üzerine, 18 şubesini kendi alanlarında uzman / profesyonel kadrosuyla birlikte büyük bir titizlikle yönetmektedir.

Kendi adıyla yarattığı Güldeniz Odabaş markası ile çıkardığı patentli ürünler, tamamen bitkisel/organik içeriklidir.

Her zaman için önceliğimizin sağlık olması nedeni ile kaliteden asla ödün vermeksizin 12 yıllık deneyimimizi; ilk günkü heyecanımız, güler yüzlü, hijyenik ve disiplinli hizmet anlayışımızla birleştirerek % 100 müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat politikamızla hizmet veriyoruz.

Günün değişen teknolojik gelişimlerini çok yakından takip ederek çağa uygun, modern cihaz ve donanımlarla alanlarında uzman estetisyenlerimiz ve profesyonel ekibimiz tarafından kişiye özel olarak hazırlanan programlarımız, siz danışanlarımıza özel olarak uygulanmaktadır.

Güldeniz Odabaş markası ürünleri kendi laboratuvar çalışmalarımızın sonucu elde ettiğimiz bitkisel kökenli, doğal solüsyonlardır ve kalitesi onaylanmıştır. Baştan itibaren, leke giderici (BabyGO) ve kırışık giderici (HayGO) işlemleri ile Türkiye’de ve Avrupa’da sektörde tanınmış ve halen yoğun ilgi görmekteyiz.